HISTORIA FirstBIKE – JEDEN CZŁOWIEK,
JEDNA MISJA; DWA KÓŁKA

Ralf Coerschulte, niemiecki cyklista, projektant wzornictwa i ojciec opracował FirstBIKE mając na uwadze jeden cel: zbudować najlepszy rowerek biegowy dla małych dzieci, dzięki któremu nauczą się jazdy na rowerze w sposób intuicyjny i bezstresowy.

Po latach dopracowywania i testowania stworzył bezkonkurencyjny produkt, który uważany jest za najbezpieczniejszy na rynku w swojej kategorii i który wspiera fizyczny rozwój dziecka.

FirstBIKE jest również świetną pomocą jeśli chodzi o budowanie pewności siebie dziecka, jego poczucia niezależności, a także radości z nauki.

Dziś, dzięki sieci
dystrybutorów FirstBIKE
na całym świecie,
nowe karty dopisywane
są do historii
FirstBIKE każdego dnia.

TWÓJ DYSTRYBUTOR

Nasz pierwszy FirstBIKE – Martin i Andrea Balhar

Dystrybutorzy FirstBIKE w Czechach, Słowacji i Polsce

Zaczęło się od wyjątkowo tanich biletów lotniczych do Kopenhagi, gdzie chcieliśmy się wybrać na naszą pietnastą rocznicę. Po tym, jak mój mąż pomylił czas odlotu, bilety ciut zdrożały. Nagle okazało się, że szukamy jakiegokolwiek połączenia na ten dzień.

Długi weekend we dwoje był naszą ostatnią okazją na wypoczynek na dłuższy czas. Jako rodzice dwuletniej córeczki i z drugim dzieckiem w drodze wiedzieliśmy doskonale, że szansa na taki wypad może się nie powtórzyć przez kolejnych kilka lat. Bardzo cieszyliśmy się na tę beztroskę, jak za czasów, kiedy jeszcze nie mieliśmy dzieci…

Wkrótce nasze romantyczne marzenia zostały rozwiane. Okazało się bowiem, że przez cały czas rozmawiamy o córce i “rozbijamy się” po sklepach z zabawkami. Przynajmniej świetnie się bawiliśmy! W drodze powrotnej do domu towarzyszyła nam elektroniczna perkusja, zabawkowy aparat fotograficzny i nawet udało się zmieścić rowerek biegowy FirstBIKE.